O čem je tento blog?

Úplně na úvod jen pár slov, o čem vlastně bude tento blog?

    K jeho vytvoření mě vedlo to, že mnoho textů, které zveřejňuji, ať už jako homeopat, učitel nebo člen organizací, jsou texty oficiální, osobně co nejméně zabarvené a "politicky" korektní. Také se na nich podílí často mnohem více lidí než to na první pohled vypadá. Osobní pohled v těchto textech musí jít stranou a udržuji si od nich osobní odstup.

    Za dobu co takové texty píši se však v mé hlavě nastřádaly mnohé reflexe se kterými se chci podělit s ostatními. Co se děje na poli homeopatie a dalších alternativních metod, co se děje v zákulisí hry o očkování, ať už na politické scéně nebo v poli aktvistickém je zajímavé a mnoho to vypovídá i o stavu současné společnosti.

    V rámci svých aktivit se setkávám s úředníky ministerstva, politiky, homeopaty, terapeuty, aktivisty, ale nejvíce a především s lidmi, kteří hledají cestu k uzdravení sebe nebo svých blízkých. Denodenně slyším vyprávět pacienty jak vnímají svět svou vlastní optikou. A jsou to pohledy velmi rozdílné, což právě patří k homeopatické léčbě. Avšak mezi těmi rozdíly jsou i věci, které tyto lidi spojují. Jsou v nich mimo jiné obavy ze směřování současného světa, ale je v nich i naděje a touha měnit svět k lepšímu. A doufám, že i tento blog k pozitivním změnám přispěje alespoň malým zrníčkem.

    A proč orel bělohlavý jako fotka k tomuto textu? Jasnost, nadhled a zopovědnost, to je jen několik výrazů, které patří k homeopatickému obrazu tohoto dravce. Tak ho zvu, aby nad tímto blogem kroužil!

    Díky za to, že se mnou budete toto sdílet

Václav


přihlaště svůj e-mail k odebírání blogu a článků zde